Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Výživový poradce - Praha


Žijete v Praze a marně hledáte výživového poradce, který by rozuměl vašim potřebám a motivoval vás k tomu, abyste zhubli? Náš profesionální tým výživových specialistů je připraven dopřát vám maximální péči v cestě za vysněnou postavou. Dovolte si cítit se skvěle, stojí to za to!

 

výživový poradce Praha

V Praze najdete 9 specializovaných poboček výživového poradenství. Na každé z nich vás čeká tým výživových specialistů, kteří dokážou pomoci i vám! Připravte se na profesionální péči, osobní přístup a vstřícné jednání.

Výživoví poradci v Praze

Naši výživoví poradci neradí podle šablony, ale přistupují ke každému klientovi individuálně. To proto, že každý z nás je originál a co funguje na jednoho, nemusí být účinné pro druhého. Máme odlišný metabolismus, skladbu těla, věk, zdraví a dostali jsme do vínku jiné geny. Tyto faktory naši specialisté zohledňují při sestavování stravovacího plánu na míru. Podle velkého množství úspěšných klientů mají jistotu, že toto je správná cesta! 

Neodkládejte hubnutí na jindy! Život máte jen jeden, tak udělejte všechno proto, abyste byli ve svém těle šťastní. Rádi vám v tom pomůžeme!

Pusťte se do hubnutí právě teď!

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 61 poboček po celé ČR.
Zobrazit seznam poboček

Jak jsme pomohli ostatním?

Pomohli jsme zhubnout již stovkám klientů.
Nechte se inspirovat jejich úspěchem!

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: