Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Výživový poradce Brno


Individuální péče, dlouholetá praxe a vstřícné jednání - to jsou hlavní přednosti našich výživových specialistů z dietologické poradny v Brně. Pomohou i vám!

 

Výživový poradce Brno

V jihomoravské metropoli můžete navštívit dvě pobočky Světa zdraví. Všichni výživoví specialisté, kteří zde pracují, jsou profesionálové s mnohaletými zkušenostmi. Nebojte se a svěřte se do jejich péče! Pomohou vám zhubnout kila navíc, které se vás neustále drží jako klíště. Vědí, jak porazit ručičku na váze!

Výživové poradenství Brno

  1. Výživový poradce Brno - Běhounská 13
  2. Výživový poradce Brno - Pekařská 10

Žádné obecné rady, ale cílená péče o každého klienta

Jste věčně nespokojeni se svým tělem a zkoušíte dietu za dietou? Zkuste to tentokrát jinak - lépe, účinněji a efektivněji. Profesionální diagnostika vašeho těla a cílené rady zní lépe, než obecné tipy z časopisu.  Naši výživoví specialisté z Brna vám dokážou nabídnout skutečně individuální péči, která zaručuje výsledky. Přesvědčily se o tom už stovky klientů, kteří nás navštívili ze všech koutů Brna. Zkuste to i vy a objednejte se na úvodní konzultaci!

Pusťte se do hubnutí právě teď!

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 61 poboček po celé ČR.
Zobrazit seznam poboček

Jak jsme pomohli ostatním?

Pomohli jsme zhubnout již stovkám klientů.
Nechte se inspirovat jejich úspěchem!

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: