Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Zlatuše Hrková: Už se nebojím zrcadla


Zlatuše si myslela, že žije zdravým životním stylem, i když se ve 19 letech cítila na 34. Rozhodla se s tím něco udělat a teď se nemůže dočkat léta, kdy se hodí do plavek a všem ukáže co se ji povedlo udělat za změnu.

Myslela jsem si, že žiju  zdravým životním stylem neboť zdravě jím, občas si vyjedu na kole nebo si jdu zaplavat, ale k ničemu to nevedlo. Pokaždé, když jsem se viděla v zrcadle, nebyla jsem  se sebou spokojena. Pak se mi dostalo  od známých spoustu  doporučení na  zázračné a rychlé diety, vyzkoušela jsem všechno možné, ale  výsledky  žádné.

Jednoho dne jsem se dozvěděla o Světě zdraví. Ten jsem navštívila a hned se objednala na první konzultaci. Dozvěděla jsme se  hodně nepříjemných věci o mé tělesné schránce, o nichž jsem neměla ani ponětí. Ve sých teprve 19 letech jsem na tom byla jako 34- letý člověk.

A tak začal můj 3měsíční program ve Světě zdraví. Program mi dal do života hodně.

Dnes se stravuji  zdravě, objevila jsem mnoho nových potravin, naučila se pár nových receptů a zhubla krásných 7 kilo.  Mám radost ze života.*

Už se nebojím léta, kdy budu chodit v plavkách, těším se, až všichni uvidí mou změnu.

Dnes už mě můj vlastní obraz v zrcadle neděsí, ale motivuje k dalšímu rýsování mé vysněné postavy.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 76,1 kg 72,4 kg - 3,7 kg
Obsah tuku v těle 35,6 % 33,3 % - 2,3 %
Obvod pasu 92 cm 84 cm - 8 cm
Obvod boků 106 cm 103 cm - 3 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Jitka Burianová: Všem doporučuji

  Jitka nikdy neměla problémy s obezitou, dokud se jí nenarodilo třetí dítě. S nadváhou začaly i problémy s klouby, křečovými žílami a zadýcháváním se. Dostala od nás jídelníček na míru a hubnutí se jí velmi dařilo i bez fyzické námahy.

  Zjistit více
 • image Olga Hudecová: Místo XXL mám velikost L

  Olga se k nám objednala ve chvíli, kdy se u ní kvůli nadváze a nefunkčním dietám začaly objevovat zdravotní problémy. Celý život držela diety, které však nefungovaly a pouze narušovaly její zdraví. My jsme ji naučili stravovat se zdravě a kila šla rychle dolů.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: