Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Zlatuše Hrková: Už se nebojím zrcadla


Zlatuše si myslela, že žije zdravým životním stylem, i když se ve 19 letech cítila na 34. Rozhodla se s tím něco udělat a teď se nemůže dočkat léta, kdy se hodí do plavek a všem ukáže co se ji povedlo udělat za změnu.

Myslela jsem si, že žiju  zdravým životním stylem neboť zdravě jím, občas si vyjedu na kole nebo si jdu zaplavat, ale k ničemu to nevedlo. Pokaždé, když jsem se viděla v zrcadle, nebyla jsem  se sebou spokojena. Pak se mi dostalo  od známých spoustu  doporučení na  zázračné a rychlé diety, vyzkoušela jsem všechno možné, ale  výsledky  žádné.

Jednoho dne jsem se dozvěděla o Světě zdraví. Ten jsem navštívila a hned se objednala na první konzultaci. Dozvěděla jsme se  hodně nepříjemných věci o mé tělesné schránce, o nichž jsem neměla ani ponětí. Ve sých teprve 19 letech jsem na tom byla jako 34- letý člověk.

A tak začal můj 3měsíční program ve Světě zdraví. Program mi dal do života hodně.

Dnes se stravuji  zdravě, objevila jsem mnoho nových potravin, naučila se pár nových receptů a zhubla krásných 7 kilo.  Mám radost ze života.*

Už se nebojím léta, kdy budu chodit v plavkách, těším se, až všichni uvidí mou změnu.

Dnes už mě můj vlastní obraz v zrcadle neděsí, ale motivuje k dalšímu rýsování mé vysněné postavy.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 76,1 kg 72,4 kg - 3,7 kg
Obsah tuku v těle 35,6 % 33,3 % - 2,3 %
Obvod pasu 92 cm 84 cm - 8 cm
Obvod boků 106 cm 103 cm - 3 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Anna Piechová: Díky analýze jsem štíhlá

  Paní Anna měla velké zdravotní problémy kvůli nadváze. Její lékař jí doporučil, aby vyhledala naši poradnu. Zhubla již 15 kg, její zdravotní stav se velmi zlepšil a má novou životní energii.

  Zjistit více
 • image Marie Hrotková: Styděla jsem se

  Marie přibrala během Vánoc 5 kg. Její pokusy zhubnout nepřinášely žádné výsledky. Tuky se ukládaly na hroší časy. Ze zoufalství se na nás obrátila. Marii jsme připravili jídelníček na míru, díky kterému začala konečně hubnout 1,2 kg každých 10 dní.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: