Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Veronika Radoňová: Prostě žiji ZDRAVĚ


Verunka byla po těžkém úrazu odkázaná na lůžko a díky tomu šla její váha rapidně nahoru. Necítila se dobře, a proto vyhledala naši pomoc. Připravili jsme jí jídelníček na míru jejímu tělu a naučili jsme ji, jak zdravě žít. Nyní se cítí výborně a je na sebe velmi hrdá a také my na ni!

Můj příběh začal v den, kdy se mně stal těžký úraz, kvůli kterém jsem byla více jak 3 měsíce odkázaná na lůžko. Díky tomu se má váha dostala tak vysoko, že jsem se necítila dobře a kvůli snížené hybnosti šla ještě nahoru. Váha se zastavila na 80 kg. Nemohla jsem překousnout, že jsem měla ve skříni plno oblíbených věcí a teď mi byly malé. Byla jsem zoufalá, necítila jsem se dobře a nevěděla si rady, a proto jsem vyhledala odbornou pomoc.

S hubnutím jsem začala kvůli sobě, abych se cítila lépe. O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetových stránkách. Motivovaly mě příběhy lidí, proto jsem se rozhodla, že Svět zdraví navštívím. Když jsem poprvé navštívila Svět zdraví, byla jsem velice překvapena. Při první návštěvě mě paní asistentka zvážila a dozvěděla jsem se, že moje váha není optimální. Byla jsem zděšená. Domluvily jsme se na další schůzku, kde mně paní specialistka dala několik otázek. Z mých odpovědí vyplynulo, že můj jídelníček neobsahuje denní doporučené dávky všech vitamínů a minerálů.

Dostala jsem jídelníček přímo pro mě dělaný a podle něj jsem se naučila jíst. Začala jsem si vařit, jíst 5 krát denně, pít čistou neslazenou vodu a hlavně jsem mezi jídly dodržovala intervaly. To bylo to nejdůležitější, co jsem se naučila. Začala jsem prostě ZDRAVÝ ŽIVOT.  Když jsem postupem času zjišťovala, že ta kila jdou dolů, těšilo mě to a byla jsem na sebe hrdá, že jsem to zvládla.

Za 6 měsíců se mi podařilo za podpory mojí poradkyně Bc. Miroslavy Baslové  snížit hmotnosti o 15 kg. Můj viscerální tuk byl na začátku 4 a nyní je 1.  

Tímto bych chtěla poděkovat Všem  ve „Světě zdraví“ za odbornou pomoc a podporu.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 80,3 kg 65,4 kg - 14,9 kg
Obsah tuku v těle - - -
Obvod pasu 88 cm 75 cm - 13 cm
Obvod boků - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Markéta Foltýnová: Na svatbě jsem zářila

  Paní Markéta se po narození dcery přestala věnovat vlastní životosprávě. Nadváhu zpozorovala až ve chvíli, kdy si musela koupit oblečení o 2 čísla větší. Zkoušela různé diety, ale váha šla stále nahoru. Až vyhledala naši pomoc. Vytvořili jsme jídelníček na míru, do své svatby zhubla 12 kg a byla opravdu krásná nevěsta!

  Zjistit více
 • image Lenka Jandová: Velikost 36 mi sluší víc

  Lenka se rozhodla řešit svoji nadváhu až ve chvíli, kdy si musela koupit košili velikosti XL. Pravidelné návštěvy fitness měly nulový výsledek, proto vyhledala naši pomoc. Naučila se jíst zdravou a vyváženou stravu a opět může nakupovat ve velikosti 36.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: