Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Simona Králová: Jsem spokojená


Simonka zhubla 20 kilo za půl roku a vypadá úžasně! Celý život bojovala s dietami, které přinesly jenom jojo-efekt. Až naše konzultace ji ukázaly jak se má spravně stravovat a těšit se ze života.

Asi to hodně z Vás zná. Celý svůj život bojuji s váhou. Váhové přírůstky následné diety, poté "jo-jo" efekt a nespokojenost sama ze sebou.

Před dvěma lety se přidaly zdravotní problémy: zvýšený cholesterol, štítná žláza, operace kolene. Pod hrozbou další operace kolene jsem zoufale hledala řešení. Na internetu mě zaujala metoda MUDr. Fořta - Komplexní nutriční typologie. Objednala jsem se tedy po telefonu. A dostala jsem se k paní Vidové.Měla jsem štěstí, přístup paní Vidové mě nadchl. Jejím optimismem a osobním přístupem mě podporovala a motivovala hlavně při těžkých začátcích. Díky ní jsme se těšila na každou další návštěvu. Nyní po půl roce jsem o 20 kilo lehčí, zdravá a hlavně spokojená sama ze sebou. Děkuji za vše, přeji hezký den.*

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 70 kg 47,5 kg - 22,5 kg
Obsah tuku v těle 28,7 % 16,3 % -12,4 %
Obvod pasu 71 cm 55 cm - 16 cm
Obvod boků 102 cm 82 cm - 20 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: