Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Robert Beck: Změnil jsem životosprávu


Robert si začal uvědomovat svoji nadváhu až v době kdy přišly bolesti kloubů a zad. Díky naším konzultacím se mu podařilo radikálně změnit životosprávu a tak shodit 30 Kg.

Váhově jsem patřil mezi průměrně stavěné muže. Během deseti let jsem ale postupně nabíral kila, aniž bych si uvědomoval jak moc. Jelikož nabírání na váze bylo postupně vzrůstající, tak mě nijak neomezovalo v běžném životě. Teprve až poslední rok jsem si začal uvědomovat, že se stupňují moje zdravotní obtíže v podobě bolesti kloubů, zad, celkové únavy a v neposlední řadě i omezený pohyb při běžné potřebě jako je např. zavazování si obuvi.

Byl jsem si vědom, že mé stravovací návyky nejsou pomalu žádné a to včetně pitného režimu. Co se týče mého rodinného okolí a přátel, tak jsem nezaznamenal žádné negativní reakce na mou postupně se měnící postavu. Ale i tak jsem si čím dál častěji uvědomoval, že je nejvyšší čas pro změnu, ale stále jsem to oddaloval.

První krok ke změně mého životního stylu učinila moje žena na základě vyplnění Vašeho dotazníku a jeho odeslání. Zbytek byl již jen a jen na mě. Po první návštěvě u Vás jsem byl přesvědčen, že to nebude snadné, ale jelikož jsem neměl co ztratit, kromě nabraných kil, rozhodl jsem se alespoň to zkusit. Radikálně jsem dle Vašich rad změnil životosprávu i pitný režim, přidal více pohybu a úspěch se začal postupně dostavovat v podobě úbytku tukových zásob, zvýšení svalové hmoty a vitality.

Během čtyř měsíců kdy jsem striktně dodržoval Vaše doporučené rady, jsem shodil cca 30kg a nyní si udržuji váhu, která mi naprosto vyhovuje.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 110 kg 82,3 kg - 27,7 kg
Obsah tuku v těle 27,7 % 15,4 % -12,3 %
Obvod pasu 114 cm 87 cm - 27 cm
Obvod boků 114 cm 102 cm - 12 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: