Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Michal Šťastný: Změnil jsem životní styl


Pan Michal byl zpočátku velmi skeptický, ale náš racionální přístup ho mile překvapil. Postupem času ztratil všechny pochybnosti o výživovém poradenství a do půl roku i přebytečných 11 kg.

Tak už mám zase přes stovku, řekl jsem si po dovolené.

To se mi stalo po 4 letech poprvé od doby, kdy jsem naposledy shodil po tvrdé dietě na 93 kilo. Pozoroval jsem, jak se váha pomalu posouvá směrem vzhůru a pořád jsem si myslel, že to zvládnu, jen co seberu dost sil a patřičnou motivaci. No, a teď už je to 104,7 kg a neumím nárůst zastavit.

Změním svůj životní styl, ale raději si nechám poradit od oborníků, napadlo mě. Kousek od nás je nová pobočka Svět Zdraví 4LIFE, tak to vyzkouším. Podíval jsem se na internet a docela mne zaujali racionálním přístupem. Jsem sice v téhle oblasti trochu skeptik (šarlatánů je v našich krajích dost, že?), ale za jednu návštěvu nic nedám. Úvod byl rozumný i když ve mně stále hlodal červíček pochybností. Naštěstí jsme skutečně začali s analýzou stravy a životního stylu a postupem času se moje pochybnosti ztratily.

Teď pro mne po půl roce „terapie“ není už nejdůležitější úbytek váhy o 11 kilo, ač jsem rád, že jsem se zase dostal na 93 kg, které jsem měl před čtyřmi lety, ale změna životního stylu. Už mi přijde přirozené, že se vždy najím v klidu, pravidelně a nemusím vždycky dojíst všechno, co přede mne postaví. A že vypiju denně alespoň 2,5 litru tekutin, což mi připadalo zpočátku naprosto nemožné. A neméně důležité je, že to není jen o utahování opasku, ale že si jej občas, i když s mírou, mohu povolit. Mám jídlo rád a daleko lépe se krotím, když vím, že si občas mohu dát i můj oblíbený zmrzlinový pohár, třeba místo svačiny nebo oběda. Jasně že jen maximálně 2 x za měsíc, ale prostě pak zase necítím ten svíravý pocit v útrobách, když vidím pěkně připravené menu, které mne tak láká. Tak si ho dám, až budu mít pocit, že tenhle měsíc na něj přišla řada.

Samozřejmě tohle všechno je důležité doplnit 2-3 x týdně hodinkou nebo dvěma aktivního pohybu. To při mém sedavém zaměstnání (znáte to, meetingy, počítač a večer k tomu televize) byla také podstatná změna. Není potřeba hned lézt na skály nebo ujet 100 km na kole. Stačí ostrá hodinová procházka, a nebo si k té televizi (když je tam něco tak důležitého) sednout na rotoped a pořádně se zapotit.

Tak už mám zase do stovky daleko.

A hlavně, už zase běhám do schodů a to není jen záležitost váhy, ale i jiného pohledu na svět. Ona hlava a tělo, to jsou spojité nádoby a já si to uvědomuji čím dál tím víc.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 104,7 kg 93,7 kg - 11 kg
Obsah tuku v těle - - -
Obvod pasu - - -
Obvod boků - - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Markéta Foltýnová: Na svatbě jsem zářila

  Paní Markéta se po narození dcery přestala věnovat vlastní životosprávě. Nadváhu zpozorovala až ve chvíli, kdy si musela koupit oblečení o 2 čísla větší. Zkoušela různé diety, ale váha šla stále nahoru. Až vyhledala naši pomoc. Vytvořili jsme jídelníček na míru, do své svatby zhubla 12 kg a byla opravdu krásná nevěsta!

  Zjistit více
 • image Zlatuše Hrková: Už se nebojím zrcadla

  Zlatuše si myslela, že žije zdravým životním stylem, i když se ve 19 letech cítila na 34. Rozhodla se s tím něco udělat a teď se nemůže dočkat léta, kdy se hodí do plavek a všem ukáže co se ji povedlo udělat za změnu.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: