Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Michaela Sloviaková - Začínám si znovu užívat života


Michaela k nám přišla s váhou 102 kg. Hezká mladá holka, která se tak vůbec necítila. Trpěla chronickou únavou, velkým stresem a pálením žáhy. Michaelu jsme naučili pravidelně jíst a vybírat si zdravé a chutné potraviny, co hned vedlo nejenom k snížení hmotnosti ale také k získaní nové energie. Michaela má teď 20 kg dolu a my se z její proměny hrozně těšíme!

V lednu roku 2014 jsem přišla na konzultaci do Světa Zdraví, teď je srpen a mohu říci, že jsem šťastná. Jsem ráda, že jsem Svět Zdraví navštívila, že tu pro nás jsou a kdyby na to přišlo, udělala bych to znovu.

Je mi 26 let a začínala jsem na necelých 102 kg. Vzhledem k neustálému vytížení se moje stravování skládalo z 1 maximálně 2 jídel denně, a to často z omáček s knedlíky. Dokázala jsem vypít i 6 káv denně, pila jsem sladké limonády, energetické nápoje a téměř jsem zapomněla jak chutná zelenina a ovoce. Nikdy nepřišla ta správná motivace pro to, začít s tímto životním stylem něco dělat, dokud jsem si nenašla na internetu Svět Zdraví.

Naučili mě se správně stravovat, mám velký přehled o výrobcích, nedržím žádné diety, jím mnohem víc než před tím. Veškeré výrobky pečlivě vybírám, aby byly chutné a zdravé, v čemž mi velmi pomáhá moje výživová poradkyně paní Petra Lišková, a díky tomu jsem odbourala nejen přebytečná kila, ale také například stres, chronickou únavu a pálení žáhy.

K dnešnímu dni mám 80 kg, cítím se plná energie, nosím věci, které jsem si před tím nemohla vzhledem k mé postavě dovolit. Jsem vyrovnaná a klidná, Svět Zdraví ze mě udělal úplně jiného člověka. A jsem za to velmi vděčná. 

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 102 kg 80 kg - 22 kg
Obsah tuku v těle 47 % 37 % -10 %
Obvod pasu 117 cm 94 cm - 23 cm
Obvod boků 125 cm 108 cm - 17 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Markéta Foltýnová: Na svatbě jsem zářila

  Paní Markéta se po narození dcery přestala věnovat vlastní životosprávě. Nadváhu zpozorovala až ve chvíli, kdy si musela koupit oblečení o 2 čísla větší. Zkoušela různé diety, ale váha šla stále nahoru. Až vyhledala naši pomoc. Vytvořili jsme jídelníček na míru, do své svatby zhubla 12 kg a byla opravdu krásná nevěsta!

  Zjistit více
 • image Zlatuše Hrková: Už se nebojím zrcadla

  Zlatuše si myslela, že žije zdravým životním stylem, i když se ve 19 letech cítila na 34. Rozhodla se s tím něco udělat a teď se nemůže dočkat léta, kdy se hodí do plavek a všem ukáže co se ji povedlo udělat za změnu.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: