Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Michaela Sloviaková - Začínám si znovu užívat života


Michaela k nám přišla s váhou 102 kg. Hezká mladá holka, která se tak vůbec necítila. Trpěla chronickou únavou, velkým stresem a pálením žáhy. Michaelu jsme naučili pravidelně jíst a vybírat si zdravé a chutné potraviny, co hned vedlo nejenom k snížení hmotnosti ale také k získaní nové energie. Michaela má teď 20 kg dolu a my se z její proměny hrozně těšíme!

V lednu roku 2014 jsem přišla na konzultaci do Světa Zdraví, teď je srpen a mohu říci, že jsem šťastná. Jsem ráda, že jsem Svět Zdraví navštívila, že tu pro nás jsou a kdyby na to přišlo, udělala bych to znovu.

Je mi 26 let a začínala jsem na necelých 102 kg. Vzhledem k neustálému vytížení se moje stravování skládalo z 1 maximálně 2 jídel denně, a to často z omáček s knedlíky. Dokázala jsem vypít i 6 káv denně, pila jsem sladké limonády, energetické nápoje a téměř jsem zapomněla jak chutná zelenina a ovoce. Nikdy nepřišla ta správná motivace pro to, začít s tímto životním stylem něco dělat, dokud jsem si nenašla na internetu Svět Zdraví.

Naučili mě se správně stravovat, mám velký přehled o výrobcích, nedržím žádné diety, jím mnohem víc než před tím. Veškeré výrobky pečlivě vybírám, aby byly chutné a zdravé, v čemž mi velmi pomáhá moje výživová poradkyně paní Petra Lišková, a díky tomu jsem odbourala nejen přebytečná kila, ale také například stres, chronickou únavu a pálení žáhy.

K dnešnímu dni mám 80 kg, cítím se plná energie, nosím věci, které jsem si před tím nemohla vzhledem k mé postavě dovolit. Jsem vyrovnaná a klidná, Svět Zdraví ze mě udělal úplně jiného člověka. A jsem za to velmi vděčná. 

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 102 kg 80 kg - 22 kg
Obsah tuku v těle 47 % 37 % -10 %
Obvod pasu 117 cm 94 cm - 23 cm
Obvod boků 125 cm 108 cm - 17 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Marie Hrotková: Styděla jsem se

  Marie přibrala během Vánoc 5 kg. Její pokusy zhubnout nepřinášely žádné výsledky. Tuky se ukládaly na hroší časy. Ze zoufalství se na nás obrátila. Marii jsme připravili jídelníček na míru, díky kterému začala konečně hubnout 1,2 kg každých 10 dní.

  Zjistit více
 • image Kateřina Vojáčková: Bez poradce to nejde

  Katka si prošla několika dietami, ale vždy to dopadlo špatně. Snažili jsme se udržet její motivaci při dodržování správného jídelníčku. Katka vše zvládala dobře a nyní je lehčí o 29 kg.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: