Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Marie Hrotková: Styděla jsem se


Marie přibrala během Vánoc 5 kg. Její pokusy zhubnout nepřinášely žádné výsledky. Tuky se ukládaly na hroší časy. Ze zoufalství se na nás obrátila. Marii jsme připravili jídelníček na míru, díky kterému začala konečně hubnout 1,2 kg každých 10 dní.

V roce 2012, začátkem listopadu, jsem přestala chodit do fitness centra a začaly přípravy na pečení cukroví, předvánoční úklid, mytí oken atd... O Vánocích jsem nabrala 5 kg. Nemohla jsem se na sebe ani podívat. Tuky mi začaly převisovat přes pásek u kalhot, nemohla jsem dopustit, abych takhle vypadala. Styděla jsem se opět začít chodit do fitka. Rozhodla jsem se po novém roce zhubnout na stejnou váhu, jakou jsem měla před Vánocemi – 70 kg. Skoro jsem nejedla (2x denně – malý oběd a něco málo k večeři) a výsledek se nedostavoval. Tuky se ukládaly na horší časy a ani deko nešlo dolů.

Byla jsem tak zoufalá, že jednoho dne jsem si našla na internetu, jak zhubnout. Náhodou jsem rozklikla SVĚT ZDRAVÍ a zkusila se zdarma zaregistrovat. Druhý den se mi ozvali z recepce a domluvili jsme se na první schůzce. Jeden z asistentů pan Miroslav Hanisch se mě ujal a já začala s novou dietou. Můj jídelníček, pro mě až moc zdravý, zněl 5-6x denně se stravovat. Bylo pro mě velmi těžké jíst až tolikrát denně a opravdu samé zdravé potraviny.

Trvalo dlouho, než si můj pomalý metabolismus zvykl a začal rychle spalovat. Jak je známo, začátek je vždycky těžký. Opravdu se mi podařilo zdravý jídelníček dodržovat, velmi mi chutná. Zvykla jsem si a teď mám 7 kg dole a zcela jistě chci pokračovat dál. Tato jediná metoda funguje. Díky pravidelným návštěvám u asistenta pana Miroslava Hanische, který mě stále podporuje a motivuje jít dál za svým cílem. Současně jsem začala cvičit a běhat na běžícím pásu.

Každých 10 dní ubírám na váze 1,2 kg. Žádná dieta mi nepomohla zredukovat tak snadno, jako tato pravidelná zdravá strava.

Je konec s věčným a usilovným hladověním. Teď se stravuji stále, hlad nemám a dále hubnu. Začala jsem opět chodit do fitness centra a cítím se skvěle.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 74,7 kg 67,8 kg - 6,9 kg
Obsah tuku v těle 30,5 % 27,1 % - 3,4 %
Obvod pasu - -
Obvod boků - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Jana Pobodová: Správně jíst je snadné

  Ze stresu na vysoké škole začala Jana přibírat kila. Kvůli nadváze se začaly zhoršovat i zdravotní problémy. Jana vyhledala naši pomoc, začala se správně stravovat a pozitivními výsledky byla velmi překvapená.

  Zjistit více
 • image Markéta Foltýnová: Na svatbě jsem zářila

  Paní Markéta se po narození dcery přestala věnovat vlastní životosprávě. Nadváhu zpozorovala až ve chvíli, kdy si musela koupit oblečení o 2 čísla větší. Zkoušela různé diety, ale váha šla stále nahoru. Až vyhledala naši pomoc. Vytvořili jsme jídelníček na míru, do své svatby zhubla 12 kg a byla opravdu krásná nevěsta!

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: