Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Lenka Jandová: Velikost 36 mi sluší víc


Lenka se rozhodla řešit svoji nadváhu až ve chvíli, kdy si musela koupit košili velikosti XL. Pravidelné návštěvy fitness měly nulový výsledek, proto vyhledala naši pomoc. Naučila se jíst zdravou a vyváženou stravu a opět může nakupovat ve velikosti 36.

Nepatřím mezi přirozeně štíhlé lidi, přestože jsem vždy ráda sportovala. V posledním roce chuť k jídlu a pití převažovala nad sportem. Když jsem si pak o Vánocích 2012 musela koupit košili velikost XL a stoupla si po dlouhé době na váhu, která ukázala neskutečných 85kg, rozhodla jsem se, že je potřeba něco udělat.

Přestože jsem do té doby pravidelně navštěvovala fitness, výsledky byly nulové. V půlce ledna 2013 jsem poprvé začala cvičit s trenérem. Po 3 měsících intenzivních tréninků jsem se dostala na váhu 72kg. V tento moment se však už váha neměnila a mně bylo jasné, že bude třeba změnit stravovací návyky a že to rozhodně sama nedokážu.

Na internetu jsem si vyhledala pobočku Světa zdraví v Plzni, kam jsem původně šla s úmyslem nechat se změřit. Když jsem ale viděla kolik tuku v mém těle stále je a co všechno je v mém jídelníčku špatně, bylo mi jasné, že pomoc opravdu potřebovat budu. Díky pravidelným kontrolám a radám nutriční specialistky Markéty Hytmanové se váha začala opět snižovat a já jsem se naučila jíst zdravou a vyváženou stravu.

Naučila jsem se jíst 5x denně a zjistila jsem, jaké potraviny jsou či nejsou pro mé tělo vhodné. A než napsat do zápisníku, že jsem si dala pizzu a dostat vynadáno, raději jsem ji oželela. Za 3 měsíce programu jsem zhubla dalších 6 kg. Především jsem změnila svůj životní styl. A když se podívám na fotky z minulých let, je mi jasné, že tak už nikdy vypadat nechci. Kupovat si oblečení velikosti 36 je mnohem příjemnější.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 72,5 kg 65,6 kg - 6,9 kg
Obsah tuku v těle 28,9 % 17,8 % -11,1 %
Obvod pasu - -
Obvod boků - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Michaela Sloviaková - Začínám si znovu užívat života

  Michaela k nám přišla s váhou 102 kg. Hezká mladá holka, která se tak vůbec necítila. Trpěla chronickou únavou, velkým stresem a pálením žáhy. Michaelu jsme naučili pravidelně jíst a vybírat si zdravé a chutné potraviny, co hned vedlo nejenom k snížení hmotnosti ale také k získaní nové energie. Michaela má teď 20 kg dolu a my se z její proměny hrozně těšíme!

  Zjistit více
 • image Michal Šťastný: Změnil jsem životní styl

  Pan Michal byl zpočátku velmi skeptický, ale náš racionální přístup ho mile překvapil. Postupem času ztratil všechny pochybnosti o výživovém poradenství a do půl roku i přebytečných 11 kg.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: