Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Kristýna Hymlová: Nyní umím jíst zdravě


Kvůli sedavému zaměstnání Kristýna přibrala každý rok až dvě kila. Věděla, že chyba je především v jejím jídelníčku, ale neuměla zařadit správné suroviny. Od nás dostala jídelníček na míru a naučili jsme ji nové chutné a zdravé recepty. Díky správné stravě začala její váha klesat.

Dokud jsem studovala, měla jsem váhu pod kontrolou. V okamžiku, kdy jsem nastoupila do zaměstnání,  díky celodennímu sezení při práci za počítačem, každý rok mi přibylo jedno či dvě kila. Až jsem byla na váze mezi 77 – 79 kg. Sice jsem chodila pravidelně cvičit, ale nedokázala jsem svou váhu snížit.

Na internetu jsem objevila reklamu Světa zdraví, pročetla si stránky, příběhy ostatních a to mě přesvědčilo.

Věděla jsem, že chyba je v mém jídelníčku, ale neuměla jsem si ho sama správně poskládat.

V době kdy jsem šla na první konzultaci tak mi zdravotní potíže (bolesti kolen)znemožňovaly větší pohyb a cvičení.

Ve Světě zdraví jsem byla příjemně překvapena přístupem a milým jednáním. Dostala jsem jídelníček šitý na míru. Poznala potraviny, které byly pro mě dosud neznámé, ale překvapivě velice chutné. Již při první kontrole se dostavily výsledky, měla jsem také více energie, zmizela únava. V průběhu programu jsem musela podstoupit operaci kolene, a přesto i v této době, kdy jsem jen ležela, váha klesala díky stravě.

Nyní po 4 měsících mám o 10 kg méně a především výrazný úbytek tuku.

V programu pokračuji dále. Mám celoživotní recept, jak jíst zdravě,kvalitně a chutně.

Velké díky patří především mé výživové poradkyni paní Janě Častové a celému kolektivu kladenské pobočky Světa zdraví. Ani chvíli jsem svého rozhodnutí nelitovala. Všem ostatním vřele doporučuji, výsledek stojí za to.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 78,9 kg 69,4 kg - 9,5 kg
Obsah tuku v těle 38,3 % 31,5 % - 6,8 %
Obvod pasu 84 cm 74 cm - 10 cm
Obvod boků 107 cm 99 cm - 8 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: