Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Josef Bukač: Šlo to i bez sportování


Pan Josef viděl první výsledky již po 14 dnech. Naučil se u nás zdravě a správně jíst a velmi ocenil, že zhubl i bez většího sportování.

Před 3 měsíci jsem vážil 92kg a měřil 178cm, takže celkem slušná nadváha, která už mi začínala pomalu vadit. Rozhodl jsem se s tím něco udělat. Přítelkyně na internetu našla stránku Světa Zdraví, kam jsem začal pravidelně docházet.

Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. 

Už po 14 dnech byl vidět patrný úbytek, který se po 3 měsících, zastavil na váze 81 kg, s tím, že ještě není konečný. Za tu dobu jsem se naučil správně jíst, hlavně co a kdy a dál to šlo už téměř samo.

Opravdu stačí jen chtít a dodržovat jídelníček. Před začátkem jsem se bál, že budu mít hlad a jíst budu jen zrní a klíčky. Což se, naštěstí, ukázalo jako mýlka. Jen jsem musel z jídelníčku vyřadit především pivo a tučná jídla. A v mém případě to šlo celkem i bez nějakého většího sportování.

Všem, kteří chtějí zhubnout, cítit se a vypadat lépe a udělat něco pro své  zdraví doporučuji Svět Zdraví. Výsledky stojí za to.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 91,7 kg 80,8 kg - 10,9 kg
Obsah tuku v těle 21,5 % 15,8 % - 5,7 %
Obvod pasu - - -
Obvod boků - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Robert Beck: Změnil jsem životosprávu

  Robert si začal uvědomovat svoji nadváhu až v době kdy přišly bolesti kloubů a zad. Díky naším konzultacím se mu podařilo radikálně změnit životosprávu a tak shodit 30 Kg.

  Zjistit více
 • image Simona Králová: Jsem spokojená

  Simonka zhubla 20 kilo za půl roku a vypadá úžasně! Celý život bojovala s dietami, které přinesly jenom jojo-efekt. Až naše konzultace ji ukázaly jak se má spravně stravovat a těšit se ze života.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: