Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Jitka Burianová: Všem doporučuji


Jitka nikdy neměla problémy s obezitou, dokud se jí nenarodilo třetí dítě. S nadváhou začaly i problémy s klouby, křečovými žílami a zadýcháváním se. Dostala od nás jídelníček na míru a hubnutí se jí velmi dařilo i bez fyzické námahy.

Nikdy jsem se nepotýkala s obezitou, ke své výšce jsem vážila přiměřeně a byla jsem spokojená. Do té doby, kdy se mi ve 41 letech narodilo třetí miminko a po porodu kila dolů prostě nešla. Ba naopak, za rok jsem přibrala tolik, že jsem vážila jako když jsem nastupovala do porodnice, tedy skoro 81 kg. Začala jsem mít zdravotní problémy s klouby, zadýchávala jsem se a zhoršily se mi i křečové žíly, se kterými se léčím.Snaha zhubnout se nedařila.

Proto jsem se rozhodla pro odbornou pomoc a dnes vím, že jsem nic lepšího udělat nemohla. Pod dohledem nutriční poradkyně ing. Šárky Hajské to šlo samo.

Naučila jsem se správně se stravovat, objevila jsem spoustu zdravých a chutných jídel, která dříve v mém jídelníčku nebyla a během 6 měsíců bylo mých 10 kg dole.

A to musím podotknout, že bez zvýšené fyzické námahy. Na cvičení zatím totiž vzhledem k mateřským povinnostem nemám čas a navíc se moje zájmy ubírají trochu jiným směrem.

Můj zdravotní stav se o hodně zlepšil, klouby přestaly bolet a cítím se skvěle.

Tímto bych chtěla paní ing. Hajské poděkovat za profesionální přístup, příjemné vystupování, za spoustu užitečných rad a hlavně za ty kila, která jsou pryč a to bez hladovění.

Hubnutí se Světem zdraví všem doporučuji, je to investice, která se vyplatí, protože je to investice do vlastního zdraví.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 80,1 kg 69,2 kg - 10,9 kg
Obsah tuku v těle - - -
Obvod pasu 87 cm 81 cm - 6 cm
Obvod boků - - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image David Novák - rodiče mají radost, že je syn spokojený

  V naších nutričních poradnách pomáháme hubnout nejenom dospělým, ale i dětem. Je důležité především pro rodiče, aby své děti správně motivovali a vysvětlili jim, proč je strava důležitá. Z výsledků Davida máme velkou radost, protože víme, že jelikož je motivace dětí náročnější, pořád to jde a výsledky stojí za to!

  Zjistit více
 • image Anna Staníková: Zlepšilo se moje zdraví

  Anna již vyzkoušela několik diet, ale vždy se jen trápila. U nás zjistila, že se nejedná o dietu, ale o zdravý a správný stravovací režim. S námi zhubla již neuvěřitelných 30 kg a zlepšil se její zdravotní stav.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: