Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Iveta Majorová: Není to nic těžkého


Paní Iveta vyzkoušela různé přípravky na hubnutí a diety, vždy zhubla a znovu ještě více přibrala. Na první konzultaci jsme Ivetě vysvětlili, jaké dělá chyby ve stravování a připravili jsme pro ni zdravý jídelníček. Na další návštěvě již viděla první výsledky.

Jmenuji se Iveta a je mi 43let.

O světě zdraví jsem si přečetla na internetu a vzhledem k tomu, že jsem měla velkou nadváhu a zdravotní problémy, jsem se rozhodla, že to zkusím. Již v minulosti jsem zkoušela různé přípravky na hubnutí a diety, vždy jsem zhubla a znovu přibrala ještě více.

V březnu 2013 jsem si domluvila konzultaci ve Světě zdraví v Havířově. Přivítala mě usměvavá paní Sylvie Slívová a zvážila mě. Váha ukázala 135,9 kg, čehož jsem se zhrozila. Potom si mě přebrala specialistka, paní Sylvie Štosová, která mi vše vysvětlila a navrhla mi roční program hubnutí. Ochotně mi vysvětlila mé chyby ve stravování, probrala se mnou životní styl a správné stravování.

První výsledky se ukázaly hned při mojí další návštěvě. Navštěvuji Svět zdraví každých 14 dní. Všichni jsou vždy usměvaví a vstřícní.

Do dnešního dne se mi, s pomocí mé specialistky, podařilo zhubnout 30kg a hlavně se zlepšil můj zdravotní stav.

V září se mi změnila specialistka, nyní mám Mirku Baslovou, které mi je nyní nápomocná a doufám, že ještě nějaká ta kila dám pryč.

Zároveň bych chtěla touto cestou poděkovat všem ve světě zdraví Havířov za vstřícnost a usměvavost při každé návštěvě. Všem vřele doporučuji, jde to zhubnout a není to nic těžkého.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 135,9 kg 104,6 kg - 31,3 kg
Obsah tuku v těle - - -
Obvod pasu - - -
Obvod boků - - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Kateřina Vojáčková: Bez poradce to nejde

  Katka si prošla několika dietami, ale vždy to dopadlo špatně. Snažili jsme se udržet její motivaci při dodržování správného jídelníčku. Katka vše zvládala dobře a nyní je lehčí o 29 kg.

  Zjistit více
 • image Lenka Jandová: Velikost 36 mi sluší víc

  Lenka se rozhodla řešit svoji nadváhu až ve chvíli, kdy si musela koupit košili velikosti XL. Pravidelné návštěvy fitness měly nulový výsledek, proto vyhledala naši pomoc. Naučila se jíst zdravou a vyváženou stravu a opět může nakupovat ve velikosti 36.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: