Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Iveta Majorová: Není to nic těžkého


Paní Iveta vyzkoušela různé přípravky na hubnutí a diety, vždy zhubla a znovu ještě více přibrala. Na první konzultaci jsme Ivetě vysvětlili, jaké dělá chyby ve stravování a připravili jsme pro ni zdravý jídelníček. Na další návštěvě již viděla první výsledky.

Jmenuji se Iveta a je mi 43let.

O světě zdraví jsem si přečetla na internetu a vzhledem k tomu, že jsem měla velkou nadváhu a zdravotní problémy, jsem se rozhodla, že to zkusím. Již v minulosti jsem zkoušela různé přípravky na hubnutí a diety, vždy jsem zhubla a znovu přibrala ještě více.

V březnu 2013 jsem si domluvila konzultaci ve Světě zdraví v Havířově. Přivítala mě usměvavá paní Sylvie Slívová a zvážila mě. Váha ukázala 135,9 kg, čehož jsem se zhrozila. Potom si mě přebrala specialistka, paní Sylvie Štosová, která mi vše vysvětlila a navrhla mi roční program hubnutí. Ochotně mi vysvětlila mé chyby ve stravování, probrala se mnou životní styl a správné stravování.

První výsledky se ukázaly hned při mojí další návštěvě. Navštěvuji Svět zdraví každých 14 dní. Všichni jsou vždy usměvaví a vstřícní.

Do dnešního dne se mi, s pomocí mé specialistky, podařilo zhubnout 30kg a hlavně se zlepšil můj zdravotní stav.

V září se mi změnila specialistka, nyní mám Mirku Baslovou, které mi je nyní nápomocná a doufám, že ještě nějaká ta kila dám pryč.

Zároveň bych chtěla touto cestou poděkovat všem ve světě zdraví Havířov za vstřícnost a usměvavost při každé návštěvě. Všem vřele doporučuji, jde to zhubnout a není to nic těžkého.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 135,9 kg 104,6 kg - 31,3 kg
Obsah tuku v těle - - -
Obvod pasu - - -
Obvod boků - - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Veronika Radoňová: Prostě žiji ZDRAVĚ

  Verunka byla po těžkém úrazu odkázaná na lůžko a díky tomu šla její váha rapidně nahoru. Necítila se dobře, a proto vyhledala naši pomoc. Připravili jsme jí jídelníček na míru jejímu tělu a naučili jsme ji, jak zdravě žít. Nyní se cítí výborně a je na sebe velmi hrdá a také my na ni!

  Zjistit více
 • image Markéta Foltýnová: Na svatbě jsem zářila

  Paní Markéta se po narození dcery přestala věnovat vlastní životosprávě. Nadváhu zpozorovala až ve chvíli, kdy si musela koupit oblečení o 2 čísla větší. Zkoušela různé diety, ale váha šla stále nahoru. Až vyhledala naši pomoc. Vytvořili jsme jídelníček na míru, do své svatby zhubla 12 kg a byla opravdu krásná nevěsta!

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: