Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Hana Przybylová: Řekla jsem si DOST


Paní Hana začala hodně nabírat po dvou těhotenstvích. Když zjistila, že ručička váhy ukazuje téměř 100 kg, řekla si "dost!".

Když jsem se vdávala vážila jsem pouhých 75 kg. Váha mi rostla postupně po dvou těhotenstvích.

Nelíbilo se mi to, tak jsem zkoušela spoustu diet od koktejlů po polévky zlatá vajíčka apod. Sice jsem vždy něco shodila, ale hned zase nabrala.

Věděla jsem, že to sama nezvládnu, nutně jsem potřebovala někoho, kdo mi poradí.

Na první konzultaci v září jsem šla do Světa zdraví se smíšenými pocity, nevěděla jsem co mám očekávat. Hned první den mně „ nastavili zrcadlo “.  99,7kg, nadbytek celkového i vnitřního tuku, málo svalů a medostatek vody.

Řekla jsem si  "DOST, TA KILA MUSÍM DÁT DOLŮ “.

Podle genetiky a podle mého spalování tuků a cukrů mi vypracovali jídelníček.

Již v prosinci jsem měla o 10 kg méně, vážila jsem 89,5 kg. Začala jsem doma cvičit a jednou týdně  aerobik, který jsem si oblíbila.

Za další půlrok mám dole dalších 12 kg  což, je 77,5 kg. No to je přece SUPER,  plánovala jsem, že dám dolů 30 kg.

S úbytkem kil jsem se začala mnohem cítit lépe, opět se usmívám, stouplo mi sebevědomí a mám radost ze života i když to není vždy lehké. 

ZA ROK JSEM SHODILA  22 kg.

Těmio řádky končím svůj příběh, o který jsem se chtěla s Vámi podělit  A MOC DĚKUJI SVĚTU ZDRAVÍ V KARVINÉ, že mi pomohli žít zdravě.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 98,8 kg 77,8 kg - 21 kg
Obsah tuku v těle 43,7 % 32,10 % - 11,6 %
Obvod pasu - 88 cm -
Obvod boků - 107 cm -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image David Novák - rodiče mají radost, že je syn spokojený

  V naších nutričních poradnách pomáháme hubnout nejenom dospělým, ale i dětem. Je důležité především pro rodiče, aby své děti správně motivovali a vysvětlili jim, proč je strava důležitá. Z výsledků Davida máme velkou radost, protože víme, že jelikož je motivace dětí náročnější, pořád to jde a výsledky stojí za to!

  Zjistit více
 • image Michaela Sloviaková - Začínám si znovu užívat života

  Michaela k nám přišla s váhou 102 kg. Hezká mladá holka, která se tak vůbec necítila. Trpěla chronickou únavou, velkým stresem a pálením žáhy. Michaelu jsme naučili pravidelně jíst a vybírat si zdravé a chutné potraviny, co hned vedlo nejenom k snížení hmotnosti ale také k získaní nové energie. Michaela má teď 20 kg dolu a my se z její proměny hrozně těšíme!

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: