Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Eva a František Jakšlovi - celoživotní boj s kilogramy


V páru se vždy hubne lépe. Důkazem jsou i manželé Jakšlovi. Celý život bojovali s váhou a jedině co chtěli, bylo zbavit se tři ciferného čísla na váze. Společně to dokázali. Paní Eva se změnila na skutečnou krasavici! Co myslíte?

Po zaručených dietách a lécích na hubnutí jsem to v r.2013 vzdala. Má váha se zastavila na čísle morbidní obezity, přibývalo víc a víc zdravotních problémů. Uvědomovala jsem si, že bez odborné pomoci to už nezvládnu.

O Světě zdraví se v té době hodně psalo na internetu a když jsem objevila pobočku v Jihlavě hned jsem se objednala spolu s manželem.

Hodně podle mé zkušenosti záleží i na osobním přístupu výživových poradců. R.Hánělová nám snad nebyla přidělena, ale souzena a majitelka E.Čejková při každé kontrole byla usměvavá, dobíjející energií.

To, že se má jíst 5x denně, hodně pít, přidat víc pohybu je známé. Že to při dobré skladbě jídelníčku a vůli dokážeme, bylo znát okamžitě. Vaření se pro mě stalo zábavou a pohyb nutným relaxem.
Hubnutí je i o psychické rovnováze, kdy při stresu nebo nemoci jsme nehubli. Nikdy jsme to ale nechtěli vzdát, vždy jsme si uvědomovali, proč jsme do toho šli. Naším hlavním cílem bylo zbavit se trojmístného čísla na váze a tím zlepšit náš zdravotní stav. Dobré bylo i načasování kdy začátek připadl na léto s možnostmi koupání, jízdy na kole a dlouhých procházek na místní Křemešník. Za každý viditelný úspěch jsme se odměnovali maličkostmi.

Velkou motivací pro nás byl syn, který nám hodně fandil.

Rok se Světem zdraví skončil, ubylo mi 49 a manželovi 23kg.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 144 kg 95 kg - 49 kg
Obsah tuku v těle 46 % 31 % -15 %
Obvod pasu 137 cm 99 cm - 38 cm
Obvod boků 132 cm 109 cm - 23 cm

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Daria Barská: Problém byl v jídelníčku

  Paní Daria se u nás naučila spoustu výborných a zdravých receptů. Již během prvních 3 týdnů zhubla 5 kg. Jako žena je nyní velmi spokojená, ráda zkouší své staré věci a pak je na sebe ještě víc pyšná.

  Zjistit více
 • image Jitka Burianová: Všem doporučuji

  Jitka nikdy neměla problémy s obezitou, dokud se jí nenarodilo třetí dítě. S nadváhou začaly i problémy s klouby, křečovými žílami a zadýcháváním se. Dostala od nás jídelníček na míru a hubnutí se jí velmi dařilo i bez fyzické námahy.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: