Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Daria Barská: Problém byl v jídelníčku


Paní Daria se u nás naučila spoustu výborných a zdravých receptů. Již během prvních 3 týdnů zhubla 5 kg. Jako žena je nyní velmi spokojená, ráda zkouší své staré věci a pak je na sebe ještě víc pyšná.

Do Světa zdraví jsme se jely podívat s kamarádkou náhodou. Zajímalo nás, zda nám v cizí organizaci, která nám vlastně nic neříká, dokážou pomoci.

Nakonec mi byl doporučen půlroční program s vyšetřením krve a dle mého zdravotního stavu mi p. Poláková připravila jídelníček. Během prvních 3 týdnů jsem zhubla nějakých 5 kilogramů, můj problém byl opravdu v jídelníčku. Ze začátku jsem se spokojila s několika zdravými recepty doporučenými mou poradkyní, ale pak mně už přestávala chutnat stejná jídla, takže jsem při každé kontrole dostávala nové rady a vždy jsme se podělily o zkušenosti z vaření a o výborné recepty. Osobně mám moc ráda ryby, takže na ně často přišla řeč.

Samozřejmě moje poradkyně každou návštěvu kontrolovala můj jídelníček. Dost často jsem tam měla prohřešky, obzvlášť ze začátku. Časem, když váha šla dolů, mně různé brambůrky a tyčinky přestávaly samy od sebe chutnat. Teď už to nejím vůbec. Když si něco podobného dám, např. někde na oslavě, tak mě z toho dokonce bolí žaludek.

Během kurzu mi také paní Poláková radila, jak cvičit tak, aby mě to bavilo, snažila se ke mně najít individuální přístup. Moc dobře vím, že jsem byla vybíravá a skeptická klientka a nebylo to se mnou jednoduché, ale má poradkyně pro mě vždy našla nějaký návrh, který by mi vyhovoval. Mnohokrát jsem viděla na internetu různé články o hubnutí, zpevnění těla, ale se Světem zdraví jsem všechny informace dostala pohromadě, nastavené přesně pro mě, mé tělo a mé schopnosti. Vždy jsem dostala maximální péči, pozitivní přístup, hodně pochvaly a to mi pomohlo zhubnout během mého půlročního kurzu 11 kg. Dnes už je to skoro rok po kurzu, můj životní styl se hodně změnil, také mám dalších 6 kilo dole, ale už to ani nedělám schválně, jde to samo. Fyzicky se cítím jako jiný člověk, chodím hodně pěšky. I jako žena jsem velmi spokojená, v obličeji vypadám jinak, ráda si zkouším staré velké věci a pak jsem na sebe ještě víc pyšná. Na začátku kurzu jsem měla džíny velikosti 44 a teď mám 38. Všechno jde, když se chce.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 83 kg 65,9 kg - 17,1 kg
Obsah tuku v těle - - -
Obvod pasu - - -
Obvod boků - - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Iveta Majorová: Není to nic těžkého

  Paní Iveta vyzkoušela různé přípravky na hubnutí a diety, vždy zhubla a znovu ještě více přibrala. Na první konzultaci jsme Ivetě vysvětlili, jaké dělá chyby ve stravování a připravili jsme pro ni zdravý jídelníček. Na další návštěvě již viděla první výsledky.

  Zjistit více
 • image Markéta Foltýnová: Na svatbě jsem zářila

  Paní Markéta se po narození dcery přestala věnovat vlastní životosprávě. Nadváhu zpozorovala až ve chvíli, kdy si musela koupit oblečení o 2 čísla větší. Zkoušela různé diety, ale váha šla stále nahoru. Až vyhledala naši pomoc. Vytvořili jsme jídelníček na míru, do své svatby zhubla 12 kg a byla opravdu krásná nevěsta!

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: