Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Anna Staníková: Zlepšilo se moje zdraví


Anna již vyzkoušela několik diet, ale vždy se jen trápila. U nás zjistila, že se nejedná o dietu, ale o zdravý a správný stravovací režim. S námi zhubla již neuvěřitelných 30 kg a zlepšil se její zdravotní stav.

Bylo to náhlé rozhodnutí. O Světě zdraví jsem se dověděla od své známé a řekla jsem si, proč to nezkusit. Dříve jsem zkoušela několik diet, ale vždy jsem vydržela maximálně 14 dnů a po celý čas jsem se jen trápila. Tady to bylo jiné. Rozhodně se nejedná o dietu. Jen Vás naučí jak zdravě a správně jíst a ještě Vám bude chutnat. Nikdy předtím jsem nevěřila, že to bude tak jednoduché, snad jen po dobu prvních třech týdnů jsem bojovala s chutěmi na sladké a slané, což bylo způsobené předešlou špatnou životosprávou.

Díky tomu, že jsem se naučila zdravě jíst a věnovat se sportu, jsem zhubla neuvěřitelných 30 kg, zlepšil se můj zdravotní stav a já se cítím živější. Největší odměnou je mi to, že si toho všímá i okolí a také mám větší možnosti ve výběru oblečení a to mě popohání nepřestávat.

Tímto bych ráda poděkovala své výživové poradkyni a těm, kdo si budou číst tyto řádky, doporučuji jít do toho.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 125,8 kg 93,4 kg - 32,4 kg
Obsah tuku v těle 48,7 % 39,8 % - 8,9 %
Obvod pasu - - -
Obvod boků - - -

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: