Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Aleš Petruželka - Za prvních 14 dní ubylo 5 kilo


I mužské pohlaví potřebuje poradit s hubnutím. Ne jenom ženy mají potřebu řešit svá nadbytečná kila. Každý chlap se po shození pár kil navíc cítí lépe a více sebevědomé. S váhou se zároveň vyřeší hodně zdravotních problémů.

Téměř celé 2/5 života jsem se potýkal s nadváhou. V mládí jsem aktivně sportoval. Po konci aktivní kariéry to pozvolna začalo. Přibývala léta, přibývala nadváha. Kilenko ke kilenku a ejhle v květnu loňského léta  se ručička váhy zastavila na „ krásných" 125 kilogramech. Pravil jsem svému ošetřujícímu lékaři, že chci zhubnout. Ten si tuto skutečnost zaznamenal do mých celoživotních análů, doporučil mi nějaké prášky „na hubnutí" a rozešli jsme se. Potom následovala dovolená ve stylu all inclusive. Tady jsem se též, jako správný čecháček, vůbec nežinýroval.

A pak to začalo. Dcera měla jedno volné vážení u specialistů SVĚTA ZDRAVÍ. Asi tak po měsíčním přemlouvání jsem podlehl a šel s velkými obavami na první vážení. Říkal jsem si, že po „skvělé" dovolené tam naskočí tak 130 kil živé váhy. Jak jsem však byl překvapen, když se váha zastavila „jenom"  na 120 kilech. Když jsem se dozvěděl, že mi je 90 let, něco se zlomilo a nastal ten správný čas na změnu. A pak to šlo ráz na ráz.

Za prvních 14 dní, mávnutím proutku, ubylo 5 kilo.

Jedl jsem jako mlejn a kila padala a padala. A padají dodnes. Netušil jsem, že jenom změna jídelníčku se mnou udělá takovou „paseku".

V  současné době jsem shodil 24 kil a cítím se skvěle. Myslím, že mým hlavním motorem byly pravidelné kontroly ve SVĚTĚ ZDRAVÍ.

Každého jistě pohladí na duši pochvala při kontrole a ještě více motivuje a žene kupředu do boje s tukem, který jsem za ta léta nastřádal. Můj boj s kilogramy však pokračuje dál a již teď mohu všem směle doporučit byť jenom návštěvu  SVĚTA ZDRAVÍ. Každý by se měl podívat se pravdě do očí. Já to udělal a nikdy toho nebudu litovat.

  PŘED PO ROZDÍL
Hmotnost 120 kg 92 kg - 8 kg
Obsah tuku v těle 34 % 22 % -12 %
Obvod pasu 120 cm 101 cm - 19 cm
Obvod boků x x x

Chcete také poradit jak zhubnout a žít zdravě?
Navštivte některou z našich poboček a nechte si poradit od nás! Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: