Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

RNDr. Petr Fořt, CSc.


Petr Fořt je jedním z nejzkušenějších a nejuznávanějších autorů knih o dietologii a hubnutí v ČR. V tomto oboru má více jak 20letou praxi.

Je autorem speciálních doplňků stravy, stal se spolumajitelem firmy produkující sportovní výživu a nyní vyučuje na vysokých školách, privátních kurzech poradců pro výživu a kurzech pro trenéry fitness. Působí také jako konzultant několika dovozců speciálních doplňků stravy.

Petr Fořt je garantem firmy produkující hotová menu - redukční diety a vy ho můžete mimo jiné znát z České televize, neboť již 8 let připravuje pořad Pod Pokličkou. Dr. Petr Fořt na základě svých 20letých zkušeností vyvinul unikátní metodu. Díky ní je možné určit individuální typ metabolismu a vytvořit ideální nastavení pro výživu každého člověka k dosažení optimální váhy.

Jeho vášní je pomáhat lidem, kteří potřebují zhubnout nalézt optimální způsob hubnutí.

Petr Fořt je také autorem více než 20 publikací

Jak Vám s hubnutím pomůžeme my? poradce
Naši výživoví poradci pracují podle Komplexní nutriční typologie. Jedná se o metodu, kterou vyvinuli přední odborníci na stravování v čele s RNDr. Petrem Fořtem, Csc.

Na základě komplexní diagnostiky vašeho těla zjistíme váš metabolický typ. Poradíme vám, jak se máte správně stravovat.

Získáte vzorový jídelníček a seznam potravin, které jsou pro vaše tělo vhodné a kterých byste se měli vyvarovat.
 
 

Související články

  • image Hubnutí začíná v hlavě

    Snížili jste množství jídla, přidali cvičení, a přesto se nedaří dosáhnout vysněné váhy? Ne nadarmo se říká, že hubnutí začíná v hlavě. A dokud nejste rozhodnuti skutečně zhubnout, pravděpodobně ani nezhubnete.

    Zjistit více
  • image Na co si v létě dávat nejvíce pozor, pokud nechcete přibrat

    Léto si jistě každý z nás spojí se chvílemi plnými pohody, lenošení a užívání si teplého počasí. Ke všem akcím a dovoleným, které se v létě konají, ale také patří nástrahy v podobě výborných jídel a ochlazujících nápojů. Není tedy vždy jednoduché ubránit se dobrotám, které na nás při slunečném počasí číhají téměř na každém kroku.

    Zjistit více
 

22 dietních tipů do vaší kuchyně!

book
Stáhnout e-knihu zdarma arrow

Pusťte se do hubnutí s námi!

Unikátní metoda hubnutí!

Zjistěte více o metodě, která funguje.

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 57 poboček po celé ČR.
Podívejte se na seznam.

Jak jsme pomohli ostatním?

Podívejte se na příběhy našich klientů.

Dietologické poradny provozujeme v: