Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Metabolické typy


Doporučovala vám kamarádka dietu, po které zhubla, ale vám se nedaří shodit ani kilo? Nejspíš to bylo tím, že váš organismus nedostal přesně to, co potřeboval. A co to je, pomůže určit metabolický typ.

Teorie stravování podle metabolického typu navazuje zejména na principy tradiční čínské medicíny a starodávné učení ájurvédy. Do popředí zájmu se dostala zejména díky unikátní metodě Komplexní nutriční typologie, na jejímž principu pracují naši výživoví poradci.

Vychází z principu, že každý člověk má jiné biochemické složení těla, a proto potřebuje k hubnutí jiné složení stravy. Někdo více sacharidů, jiný spíše více proteinové stravy. Selhávají u vás univerzální diety z časopisů? Možná už znáte důvod. Vyzkoušejte raději hubnutí pomocí Komplexní nutriční typologie, která zohledňuje metabolické typy, a získejte jídelníček sestavený přesně na míru vašim potřebám.

Metabolický typ odhalí náš výživový poradce

K určení metabolického typu slouží podrobný dotazník týkající se vašich stravovacích návyků, zdravotního stavu i povahových vlastností. Je složený přibližně z 80 otázek, které s vámi projde náš výživový poradce. K přesnému určení metabolického typu je potřeba znát krevní skupinu a pH vašeho organismu.

Rádi vám ušetříme čas Pokud neznáte svou krevní skupinu ani hodnotu pH, nezoufejte. Pídit se po těchto údajích u doktora nemusíme, testy vám rádi uděláme i my!

Rozlišujeme tyto metabolické typy

  1. Proteinový (bílkovinný)
  2. Sacharidový (uhlovodanový)
  3. Smíšený

Proteinový typ

Ideální poměr živin: 20 % proteinů, 50 % sacharidů, 30 % tuků

Tento metabolismus dobře přijímá maso (včetně vnitřností), ryby a mořské plody, mléčné výrobky (i smetanové), vajíčka, oříšky a zeleninu. Vhodné jsou i brambory, kysané zelí, květák, mrkev či luštěniny. Na svačinu si mohou dopřát například hrušku či jablko.

Co je pro proteinový typ charakteristické: Dokáže snadno a rychle přeměnit bílkoviny a tuk na energii. Proto se při hubnutí doporučuje zvýšit jejich množství.

Sacharidový typ

Ideální poměr živin: 12 % proteinů, 63 % sacharidů, 25 % tuků

Jeho jídelníček by se měl skládat především ze sacharidů. To znamená velké množství zeleniny, ovoce, obilovin ve formě pečiva či těstovin. Ideální jsou nízkotučné mléčné výrobky a kuřecí či krůtí maso nebo ryby. Sacharidový typ by se měl vyhýbat ořechům, které obsahují mnoho tuku.

Co je pro sacharidový typ charakteristické: Těžká a tučná jídla mu moc nedělají dobře, naopak sladkosti milují. Ke svému životu ale nepotřebuje mnoho jídla – nevadí jim situace, kdy vynechají jídlo, a když už se nají, jsou velmi rychle sytí.

Smíšený typ

Ideální poměr živin: 15 % proteinů, 55 % sacharidů, 30 % tuků

Tento metabolický typ má většina populace. Jedná se o mix sacharidového a proteinového typu. Může si dopřát jak proteiny, tak i sacharidy. Takový optimální poměr odpovídá tradičním zásadám racionálního stravování.

Co je pro smíšený typ charakteristické: Smíšené typy tloustnou či hubnou rovnoměrně po celém těle. Váhové výkyvy jsou minimální.

Pusťte se do hubnutí právě teď!

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 61 poboček po celé ČR.
Zobrazit seznam poboček

Jak jsme pomohli ostatním?

Pomohli jsme zhubnout již stovkám klientů.
Nechte se inspirovat jejich úspěchem!

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: