Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

JOJO efekt


Asi každý z nás ví, co je JOJO efekt, možná ho dokonce zažil na vlastní kůži. Pojďme se podívat na to, jaká je příčina jojo efektu a jak se mu při hubnutí vyvarovat.

JOJO efekt vzniká především tím, když během krátkého období výrazněji zhubneme. Tedy když například držíme drastické diety nebo hladovky. Naše tělo na tuto změnu nebylo připravené a tak se po tomto nefyziologickém zásahu do metabolismu člověka organismus adaptuje na jiný ekonomický režim a všechny přijaté živiny začne o to víc ukládat do svých tukových zásob.

Jak předejít jojo efektu

Pokud chcete zhubnout, ale nenabrat kila zpět, je důležité uvažovat racionálně a nedávat si za cíl shodit 10 kilo za týden. Jojo efektu se vyhnete pouze tehdy, když budete hubnout pomalu, ale jistě. Jezte 4 – 5 denně menší porce. Večer pak nebudete mít hlad a nevybílíte ledničku. Pořádně se nasnídejte, posvačte ovoce, obědvejte střídmě, odpoledne nezapomeňte na svačinu a večeřte lehce.

Příklad ideálního redukčního jídelníčku

Snídaně: Bylinkový chléb – na jeden krajíc celozrnného chleba si připravíme pomazánku z 1/2 svazku pokrájených ředkviček, 50 g nakrájených okurek a 150 g sýra cottage. Ochutíme solí a trochou pepře.

Svačina: Jakékoliv ovoce

Oběd: Plněné cukety. Cukety omyjeme, blanšírujeme asi 2 minuty ve vařící osolené vodě, necháme vychladnout a podélně rozpůlíme. Poté lžící vydlabeme co nejvíce dužiny. Vydlabeme dužinu. Cibuli oloupeme, jemně nasekáme a přidáme 1 lžíci oleje, osmahneme, přidáme šunku, poté rajče, dužinu a nakonec vejce. Ochutíme pepřem, solí a směsí naplníme vydlabané půlky cuket. Směs shora posypeme sýrem a v jemně vymazané formě pečeme v předem vyhřáté troubě na 200 °C asi 15 až 20 minut. Podáváme teplé i studené.

  • 1 vejce
  • 1 malá cuketa
  • sůl
  • 1 malá cibule
  • 50 g krůtí šunky
  • 20 g nastrouhaného parmazánu
  • 1 rajče
  • čerstvě namletý pepř
  • olej na vymazání formy

Svačina: Nízkotučný jogurt s pokrájeným jablkem

Večeře: Kuřecí prsíčko grilované, lehce kořeněné, jako příloha zeleninový salátek se zálivkou z nízkotučného jogurtu a česneku.

Jak Vám s hubnutím pomůžeme my? poradce
Naši výživoví poradci pracují podle Komplexní nutriční typologie. Jedná se o metodu, kterou vyvinuli přední odborníci na stravování v čele s RNDr. Petrem Fořtem, Csc.

Na základě komplexní diagnostiky vašeho těla zjistíme váš metabolický typ. Poradíme vám, jak se máte správně stravovat.

Získáte vzorový jídelníček a seznam potravin, které jsou pro vaše tělo vhodné a kterých byste se měli vyvarovat.
 
 

Související články

 

22 dietních tipů do vaší kuchyně!

book
Stáhnout e-knihu zdarma arrow

Pusťte se do hubnutí s námi!

Unikátní metoda hubnutí!

Zjistěte více o metodě, která funguje.

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 57 poboček po celé ČR.
Podívejte se na seznam.

Jak jsme pomohli ostatním?

Podívejte se na příběhy našich klientů.

Dietologické poradny provozujeme v: