Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Jak to funguje?


Jedinečná metoda vyvinutá špičkovými odborníky

Komplexní nutriční typologie je unikátní metoda, vyvinutá týmem špičkových odborníků v čele s RNDr. Petrem Fořtem, Csc. na základě dlouholetého studia. Dvacetiletá praxe říká, že tato metoda skutečně funguje, protože zohledňuje odlišnosti organismu každého člověka. Díky ní můžeme určit individuální typ vašeho metabolismu a dát vašemu tělu přesně to, co skutečně potřebuje.

S námi se nemusíte bát, že zhubnete nezdravě a jen na chvíli. Naše metoda je totiž speciálně vyvinuta tak, aby výsledky byly dlouhodobé a bez jo-jo efektu.   

Co vás nejprve čeká na úvodní konzultaci?

  1. Komplexní diagnostika na lékařsky ověřeném přístroji
  2. Posouzení jídelníčku a individuální tipy pro udržení ideální váhy
  3. Odborná doporučení přímo vám na míru
  4. Motivaci a návrh postupu pro úspěšné a trvalé hubnutí
  5. Vzorový jídelníček zdarma

Na vyšetření krve nemusíte k lékaři Součástí naší metody je i vyšetření krve, díky kterému můžeme přesněji vypracovat individuální stravovací plán. Díky němu vás také můžeme včas upozornit na případná zdravotní rizika (vysoký cholesterol, diabetes apod.) Nemusíte se ale složitě objednávat k lékaři, profesionální biochemický rozbor zvládneme i my!

Jak vypadá individuální výživový plán?

Pokud vás zaujme úvodní konzultace, můžete s námi pokračovat v rámci individuálního výživového plánu, který respektuje revoluční myšlenky Komplexní nutriční typologie. Jedná se o ucelený způsob hubnutí vyvinutý za účelem trvalých výsledků bez jo-jo efektu a snoubí v sobě zkušenosti západní medicíny s moudrostí tradiční čínské a indické medicíny.

jídelníček

V tuto chvíli vám na základě podrobného dotazníku určíme váš metabolický typ, díky kterému zjistíme, jak vaše tělo zpracovává různé potraviny. Tato diagnostika slouží pro sestavení opravdu funkčního jídelníčku na míru. Bude respektovat váš metabolismus a pomůže přirozeně a snadno spalovat tuky. Současně dostanete i přehled potravin, které jsou pro vás vhodné a nevhodné.

S námi se bát nemusíte! Individuálního výživového plánu se rozhodně bát nemusíte. Hodí se pro muže i ženy všech věkových kategorií a je sestavený s ohledem na vaše zdraví a individuální potřeby vašeho organismu. S námi to půjde i bez většího omezování v jídle a hladovění. Vašemu tělu totiž dáme přesně to, co opravdu potřebuje!

Co vás čeká na pravidelných konzultacích?

Důležitou součástí jsou i pravidelné konzultace a kontroly. Moc dobře totiž víme, jak je důležité mít někoho, kdo vás podpoří, motivuje a pochválí. A k tomu slouží naši výživoví poradci, kteří se společně s vámi budou radovat z toho, jak se vám hubnutí daří.

Na pravidelných kontrolách získáte také rady, které oceníte ve vaší cestě za zdravější a krásnější postavou. Uděláme všechno proto, abychom vám hubnutí co nejvíce usnadnili!

Hubnutí s námi funguje!

S námi se žádný další neúspěšný pokus o hubnutí nekoná.
S námi máte jistotu, že to zvládnete!

A odměnou za vaši snahu a odhodlání bude zdravá a štíhlá postava, ze které budete mít dobrý pocit. Těšte se i na více energie a životního elánu. Organismu totiž budete dávat přesně to, co mu vyhovuje a co potřebuje. Díky tomu se budete cítit výborně.

Pusťte se do hubnutí právě teď!

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 61 poboček po celé ČR.
Zobrazit seznam poboček

Jak jsme pomohli ostatním?

Pomohli jsme zhubnout již stovkám klientů.
Nechte se inspirovat jejich úspěchem!

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

  • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
  • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
  • Osobní doporučení vytvořená na míru
  • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: