Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 8 - OneLife


Zlepšete svůj životní styl s pomocí výživových poradců v Praze 8. Dietologická poradna v Praze 8 nabízí komplexní služby v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Sokolovská 30/59
180 00 Praha 8
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 9:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

Na první konzultaci dorazila paní Jitka Přibylová s očekáváním, co bude. Ujala se jí paní Ing. Irena Jurčová. "Prošla jsem kontrolním odběrem krve, aby se vědělo jak na tom jsem zdravotně a mohlo se začít. Dostala jsem ukázkový jídelníček sestavený pro mou osobu spolu se seznamem vhodných a nevhodných potravin. Nyní po ukončení oněch tří měsíců jsem opět na své vysněné váze a co víc postava se mi zformovala do pro mě ideálního vzhledu. Po zdravotní stránce se cítím naprosto skvěle. Problémy, které jsem někdy po jídle mívala naprosto zmizely." Chcete také zhubnout? Objednejte se na pobočku v Praze 8!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageNovotná Kamila majitelka - specialistka
 • imageČivrná Štěpánka majitelka - specialistka
 • imageIng. Valovičová Dominika Specialistka
 • imageKrálová Lenka Specialistka
 • imageIng. Čermáková Monika Specialistka
 • imageNovotná Michaela asistentka
 
 

Praha 8 - OneLife

Sokolovská 30/59 180 00 Praha 8

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: