Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 6 - 4LIFE


Hledáte výživového pradce v Praze 6? Rádi byste se stravovali zdravěji? Chcete zjistit aktuální stav vašeho organismu a jaké potraviny potřebujete, abyste zlepšili svoji kondici? V Praze 6 v Dejvicích vám nutriční specialistky pomůžou odpovědět na vaše otázky a připraví vám konkrétní jídelníček.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

V.P.Čkalova 797/26 (Dejvice)
160 00 Praha 6
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 8:00 - 19:00
Čtvrtek 12:00 - 19:00
Pátek 8:00 - 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

Trápí vás kila navíc, máte zdravotní potíže, cítíte se unavení a vyzkoušeli jste snad už všechny diety, ale pořád se nedaří shodit? Právě pro vás je zde i pobočka na Praze 6 - 4LIFE. Díky odborníkům výživového poradenství zde zjistíte, jaký je stav vašeho těla, tedy kolik vážíte, kolik tuku, svalů a vody v těle máte a jaké vitamíny vám naopak chybí. Na základě této analýzy specialista vytvoří správný stravovací plán na míru vašemu organismu. Díky němu se pak budete cítit zdravě, fit a přetrvávající problémy ustoupí. Objednejte se na pobočku!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageVítková Monika Specialistka
 • imageZiková Markéta asistentka
 
 

Praha 6 - 4LIFE

V.P.Čkalova 797/26 (Dejvice) 160 00 Praha 6

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Simona Králová: Jsem spokojená

  Simonka zhubla 20 kilo za půl roku a vypadá úžasně! Celý život bojovala s dietami, které přinesly jenom jojo-efekt. Až naše konzultace ji ukázaly jak se má spravně stravovat a těšit se ze života.

  Zjistit více
 • image Jana Pobodová: Správně jíst je snadné

  Ze stresu na vysoké škole začala Jana přibírat kila. Kvůli nadváze se začaly zhoršovat i zdravotní problémy. Jana vyhledala naši pomoc, začala se správně stravovat a pozitivními výsledky byla velmi překvapená.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: