Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 6 - 4LIFE


Hledáte výživového pradce v Praze 6? Rádi byste se stravovali zdravěji? Chcete zjistit aktuální stav vašeho organismu a jaké potraviny potřebujete, abyste zlepšili svoji kondici? V Praze 6 v Dejvicích vám nutriční specialistky pomůžou odpovědět na vaše otázky a připraví vám konkrétní jídelníček.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

V.P.Čkalova 797/26 (Dejvice)
160 00 Praha 6
Pondělí 9:00 - 17:00
Úterý 9:00 - 17:00
Středa 8:00 - 19:00
Čtvrtek 12:00 - 19:00
Pátek 8:00 - 16:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

Trápí vás kila navíc, máte zdravotní potíže, cítíte se unavení a vyzkoušeli jste snad už všechny diety, ale pořád se nedaří shodit? Právě pro vás je zde i pobočka na Praze 6 - 4LIFE. Díky odborníkům výživového poradenství zde zjistíte, jaký je stav vašeho těla, tedy kolik vážíte, kolik tuku, svalů a vody v těle máte a jaké vitamíny vám naopak chybí. Na základě této analýzy specialista vytvoří správný stravovací plán na míru vašemu organismu. Díky němu se pak budete cítit zdravě, fit a přetrvávající problémy ustoupí. Objednejte se na pobočku!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageVítková Monika Specialistka
 • imageZiková Markéta asistentka
 
 

Praha 6 - 4LIFE

V.P.Čkalova 797/26 (Dejvice) 160 00 Praha 6

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Edita Fišerová - Cítím se skvěle

  V kladenský pobočce máme za sebou ne jeden úspěšný příběh. Příběh úspěšného hubnutí s námi zažila také paní Fišerová, která po těhotenství přibrala a sama si nevěděla dát rady s tím, jak začít zdravě jíst. S naší pomoci si Edita splnila svůj cíl zhubnout. No, podívejte se samy!

  Zjistit více
 • image Eva a František Jakšlovi - celoživotní boj s kilogramy

  V páru se vždy hubne lépe. Důkazem jsou i manželé Jakšlovi. Celý život bojovali s váhou a jedině co chtěli, bylo zbavit se tři ciferného čísla na váze. Společně to dokázali. Paní Eva se změnila na skutečnou krasavici! Co myslíte?

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: