Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 5 - SILUET (Anděl)


Chcete se cítit zdravě a fit? Pomocí správné stravy se vám to bezpochyby podaří. V dietologické poradně v Praze 5 vám výživoví poradci připraví individuální seznam potravin, které vám pomůžou zlepšit vaši kondici a zredukovat přebytečná kila.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Na Bělidle 28 (Anděl)
150 00 Praha 5
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 10:00 - 18:00
Čtvrtek 12:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 14:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

Svět zdraví najdete i na Praze 5 v ulici Na Bělidle (Anděl). Tým se skládá z pěti výživových terapeutek a dvou asistentek. Pokud vás trápí problémy s nadváhou, máte jen pár kilo navíc, cítíte se unaveni a bez života, ve všech případech vám zde mohou pomoci. Pokud se dostavíte na konzultaci, díky speciálnímu přístroji vás tu změří a zjistí aktuální stav vašeho těla. Na základě toho potom sestaví individuální výživový program, který když budete dodržovat, problémy zmizí a vy se budete cítit zdraví a fit. Přijďte na konzultaci!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imagePavla Picková majitelka - specialistka
 • imageMgr. Lenka Strnadová specialistka
 • imageFigueroa Nataša Specialistka
 • imageTomešová Ivana Specialistka
 • imageKohelová Jitka asistentka
 
 

Praha 5 - SILUET (Anděl)

Na Bělidle 28 (Anděl) 150 00 Praha 5

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: