Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 5 - EASY SLIM


Chcete se cítit lépe a zdravě? Potřebujete shodit přebytečná kila a nechcete se s tím trápit sami? Využijte služby našich výživových poradců, kteří se na vás těší na pobočce v OC Nové Butovice (Praha 5). Mají bohaté zkušenosti a rádi vám poradí, jak najít ztracenou životní energii.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Galerie Butovice,
158 00 Praha 5
Pondělí 9:00-20:00
Úterý 9:00-20:00
Středa 9:00-20:00
Čtvrtek 9:00-20:00
Pátek 9:00-20:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno
 
 
 

Výživoví poradci na pobočce Světa zdraví v Praze – Nových Butovicích si zakládají na vysoce individuálním přístupu. Díky tomu, že ke každému klientovi přistupují jako k originálu, mohou vypracovat takový výživový plán, který bude skutečně fungovat. Pokud se i vy chcete ve svém těle cítit skvěle, neváhejte a objednejte se na úvodní konzultaci. Dozvíte se vše o svém aktuálním zdravotním stavu a zjistíte, jak se dostat na svou vysněnou váhu. Pobočka má otevřeno každý pracovní den od 9:00 do 20:00.  

 

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageMarkéta Cemper specialistka
 • imageDita Hedvíková Specialistka
 • imageIng. Kapičáková Tatiana Specialistka
 • imageMüller Miroslav Specialistka
 • imageŽižlavská Klára asistentka
 • imageŽižlavská Tereza asistentka
 
 

Praha 5 - EASY SLIM

Galerie Butovice,158 00 Praha 5

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Anna Piechová: Díky analýze jsem štíhlá

  Paní Anna měla velké zdravotní problémy kvůli nadváze. Její lékař jí doporučil, aby vyhledala naši poradnu. Zhubla již 15 kg, její zdravotní stav se velmi zlepšil a má novou životní energii.

  Zjistit více
 • image Zlatuše Hrková: Už se nebojím zrcadla

  Zlatuše si myslela, že žije zdravým životním stylem, i když se ve 19 letech cítila na 34. Rozhodla se s tím něco udělat a teď se nemůže dočkat léta, kdy se hodí do plavek a všem ukáže co se ji povedlo udělat za změnu.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: