Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 2 - OPTIMUM


Rádi byste změnili svůj stravovací režim, ale nevíte přesně, jaké potraviny je potřeba do jídelníčku zahrnout? Právě pro vás jsou určeny služby dietologické poradny v Praze 2 na Karlově náměstí. Na pobočece v Praze 2 vás čeká tým zkušených výživových poraců, kteří vědí, jak se správně stravovat dle individuálních potřeb a rádi se s vámi podělí o "know-how".

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Karlovo náměstí 10
(přímo na výstupu z metra B - Karlovo náměstí)
12000 Praha 2
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

Paní Věra Chaloupková, která navštívila pobočku Karlovo náměstí a zhubla celých 14 kilogramů říká: „Moje výživová specialistka MUDr. Veronika Brabencová je naprosto úžasná. Vypracovala mi jídelníček, dala mi cenné informace a rady, které jsem pečlivě nosila v hlavě a po celou dobu hubnutí jsem je pečlivě dodržovala. Skvělé jsou pravidelné kontroly. Svět zdraví mi pomohl a naučil mě, jak se správně stravovat, a díky zkušeným poradcům jsem odbourala své mnohaleté zlozvyky. Dnes jím lépe a paradoxně i více než předtím, jen jsem si musela osvojit to, co jsem předtím nevěděla". Pokud chcete také zhubnout a nevíte si rady, objednejte se na pobočku Karlovo náměstí s výbornou dostupností přímo na metru!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imagePáv Pavel Specialistka
 • imageŠuhajová Martina Specialistka
 • imageIng. Csongrádová Simona asistentka
 
 

Praha 2 - OPTIMUM

Karlovo náměstí 10 (přímo na výstupu z metra B - Karlovo náměstí) 12000 Praha 2

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Aleš Petruželka - Za prvních 14 dní ubylo 5 kilo

  I mužské pohlaví potřebuje poradit s hubnutím. Ne jenom ženy mají potřebu řešit svá nadbytečná kila. Každý chlap se po shození pár kil navíc cítí lépe a více sebevědomé. S váhou se zároveň vyřeší hodně zdravotních problémů.

  Zjistit více
 • image David Novák - rodiče mají radost, že je syn spokojený

  V naších nutričních poradnách pomáháme hubnout nejenom dospělým, ale i dětem. Je důležité především pro rodiče, aby své děti správně motivovali a vysvětlili jim, proč je strava důležitá. Z výsledků Davida máme velkou radost, protože víme, že jelikož je motivace dětí náročnější, pořád to jde a výsledky stojí za to!

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: