Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 2 - OPTIMUM


Rádi byste změnili svůj stravovací režim, ale nevíte přesně, jaké potraviny je potřeba do jídelníčku zahrnout? Právě pro vás jsou určeny služby dietologické poradny v Praze 2 na Karlově náměstí. Na pobočece v Praze 2 vás čeká tým zkušených výživových poraců, kteří vědí, jak se správně stravovat dle individuálních potřeb a rádi se s vámi podělí o "know-how".

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Karlovo náměstí 10
(přímo na výstupu z metra B - Karlovo náměstí)
12000 Praha 2
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

Paní Věra Chaloupková, která navštívila pobočku Karlovo náměstí a zhubla celých 14 kilogramů říká: „Moje výživová specialistka MUDr. Veronika Brabencová je naprosto úžasná. Vypracovala mi jídelníček, dala mi cenné informace a rady, které jsem pečlivě nosila v hlavě a po celou dobu hubnutí jsem je pečlivě dodržovala. Skvělé jsou pravidelné kontroly. Svět zdraví mi pomohl a naučil mě, jak se správně stravovat, a díky zkušeným poradcům jsem odbourala své mnohaleté zlozvyky. Dnes jím lépe a paradoxně i více než předtím, jen jsem si musela osvojit to, co jsem předtím nevěděla". Pokud chcete také zhubnout a nevíte si rady, objednejte se na pobočku Karlovo náměstí s výbornou dostupností přímo na metru!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imagePáv Pavel Specialistka
 • imageŠuhajová Martina Specialistka
 • imageIng. Csongrádová Simona asistentka
 
 

Praha 2 - OPTIMUM

Karlovo náměstí 10 (přímo na výstupu z metra B - Karlovo náměstí) 12000 Praha 2

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Marie Hrotková: Styděla jsem se

  Marie přibrala během Vánoc 5 kg. Její pokusy zhubnout nepřinášely žádné výsledky. Tuky se ukládaly na hroší časy. Ze zoufalství se na nás obrátila. Marii jsme připravili jídelníček na míru, díky kterému začala konečně hubnout 1,2 kg každých 10 dní.

  Zjistit více
 • image Michal Šťastný: Změnil jsem životní styl

  Pan Michal byl zpočátku velmi skeptický, ale náš racionální přístup ho mile překvapil. Postupem času ztratil všechny pochybnosti o výživovém poradenství a do půl roku i přebytečných 11 kg.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: