Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 1 - UNO


Pokud hledáte pomoc při hubnutí, navštivte dietologickou poradnu na náměstí Republiky v Praze 1. Podle principů Komplexní nutriční typologie  výživový poradce v Praze 1 zjistí, jaké potraviny vám pomůžou zhubnout a cítit se v dobré formě.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Dlážděná 5 (Náměstí Republiky)
11000 Praha 1
Pondělí 8:00 - 16:30
Úterý 11:30 - 20:00
Středa 8:00 - 16:30
Čtvrtek 11:30 - 20:00
Pátek 8:00 - 16:30
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

„Jestli teď čtete tyto řádky, tak asi máte stejné problémy, jaké jsem měla i já před několika měsíci. Teď mám však za sebou 5 měsíců nového života. Jsem lehčí o 12 kg a velikost mého oblečení se změnila z č. 18 na č. 12. Jím 6x denně všechna jídla, která mám ráda a to porce minimálně 3x větší než dřív. A zjistila jsem úplně paradoxní věc: abych zhubla, musím hodně jíst,“ říká Irena Kucharová, která navštívila Pražskou pobočku Světa zdraví. Objednejte se také na konzultaci a změňte svůj životní styl!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageVaněk Václav Specialistka
 • imageBc. Martin Kolář specialista
 • imageRišková Renata asistentka
 • imageMüller Miroslav Specialistka
 
 

Praha 1 - UNO

Dlážděná 5 (Náměstí Republiky) 11000 Praha 1

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Anna Staníková: Zlepšilo se moje zdraví

  Anna již vyzkoušela několik diet, ale vždy se jen trápila. U nás zjistila, že se nejedná o dietu, ale o zdravý a správný stravovací režim. S námi zhubla již neuvěřitelných 30 kg a zlepšil se její zdravotní stav.

  Zjistit více
 • image Lenka Jandová: Velikost 36 mi sluší víc

  Lenka se rozhodla řešit svoji nadváhu až ve chvíli, kdy si musela koupit košili velikosti XL. Pravidelné návštěvy fitness měly nulový výsledek, proto vyhledala naši pomoc. Naučila se jíst zdravou a vyváženou stravu a opět může nakupovat ve velikosti 36.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: