Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Praha 1 - UNO


Pokud hledáte pomoc při hubnutí, navštivte dietologickou poradnu na náměstí Republiky v Praze 1. Podle principů Komplexní nutriční typologie  výživový poradce v Praze 1 zjistí, jaké potraviny vám pomůžou zhubnout a cítit se v dobré formě.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Dlážděná 5 (Náměstí Republiky)
11000 Praha 1
Pondělí 8:00 - 20:00
Úterý 8:00 - 20:00
Středa 8:00 - 20:00
Čtvrtek 8:00 - 20:00
Pátek 8:00 - 20:00
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno
 
 
 

„Jestli teď čtete tyto řádky, tak asi máte stejné problémy, jaké jsem měla i já před několika měsíci. Teď mám však za sebou 5 měsíců nového života. Jsem lehčí o 12 kg a velikost mého oblečení se změnila z č. 18 na č. 12. Jím 6x denně všechna jídla, která mám ráda a to porce minimálně 3x větší než dřív. A zjistila jsem úplně paradoxní věc: abych zhubla, musím hodně jíst,“ říká Irena Kucharová, která navštívila Pražskou pobočku Světa zdraví. Objednejte se také na konzultaci a změňte svůj životní styl!

Fotografie pobočky

 • image
 • image
 • image
 • image
 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageLenka Doušová, DiS. specialistka
 • imageMirka Šandlová, DiS. specialistka
 • imageIng. Iva Šestáková Specialistka
 • imageVaněk Václav Specialistka
 • imageKozarová Leysa asistentka
 • imageKretová Vladimíra asistentka
 
 

Praha 1 - UNO

Dlážděná 5 (Náměstí Republiky) 11000 Praha 1

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Olga Hudecová: Místo XXL mám velikost L

  Olga se k nám objednala ve chvíli, kdy se u ní kvůli nadváze a nefunkčním dietám začaly objevovat zdravotní problémy. Celý život držela diety, které však nefungovaly a pouze narušovaly její zdraví. My jsme ji naučili stravovat se zdravě a kila šla rychle dolů.

  Zjistit více
 • image Julie Bilčíková: Vysoký věk je výmluva

  Paní Julie k nám přišla s obavami a nedůvěrou. S naší podporou ale vše zvládla na jedničku. Naučila se správně stravovat a po půl roce se z paní Julie stala sebevědomá dáma.

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: