Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Mělník - BE HAPPY


Potřebujete zhubnout a zlepšit svou kondici, ale nevíte, jak na to? Chcete se naučit správně stravovat a zlepšit tak svůj zdravotní stav? Odborně a účinně vám pomohou výživoví specialisté z dietologické poradny v okrese Mělník. Rádi vám předají své neocenitelné rady, jak se cítit dobře ve vlastním těle.

 

Proč přijít k nám?

Jedinečná metoda na českém trhu, která opravdu funguje.
Už za 200 Kč vám náš specialista provede celkovou diagnostiku současného stavu na profesionálním přístroji TANITA.
Zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Pomůžeme odhalit největší chyby ve Vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak chyby napravit!

Chci využít tuto nabídku a objednat se na úvodní konzultaci za 200 Kč.

Kde nás najdete

Legionářů 73,
27601 Mělník
Pondělí 8:30 - 17:00
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota Dle domluvy
Neděle Zavřeno
 
 
 

Kde hledat kvalitního výživového poradce v okrese Mělník? Celý tým vyškolených specialistů najdete na pobočce Světa zdraví, která se nachází na adrese Jaroslava Seiferta 147. Má otevřeno každý všední den od 8:30 do 17:00. Výživoví poradci vám rádi poradí v každé situaci - ať už chcete zhubnout, či zdravě přibrat, nebo byste rádi upravili svůj jídelníček a dodali tělu ztracenou energii. Těšte se na profesionální přístup, velkou dávku motivace a hlavně výsledky, které mohou zaručit stovky úspěšných klientů. Objednejte se i vy na úvodní konzultaci. Věříme, že budete spokojeni!

 
 

Lidé na naší pobočce

 • imageŠtefaňáková Marcela Specialistka
 • imagePokorná Magdaléna Specialistka
 • imageSkácelová Lenka asistentka
 
 

Mělník - BE HAPPY

Legionářů 73, 27601 Mělník

Objednat konzultaci arrow

Příběhy klientů Světa zdraví

 • image Julie Bilčíková: Vysoký věk je výmluva

  Paní Julie k nám přišla s obavami a nedůvěrou. S naší podporou ale vše zvládla na jedničku. Naučila se správně stravovat a po půl roce se z paní Julie stala sebevědomá dáma.

  Zjistit více
 • image Michaela Sloviaková - Začínám si znovu užívat života

  Michaela k nám přišla s váhou 102 kg. Hezká mladá holka, která se tak vůbec necítila. Trpěla chronickou únavou, velkým stresem a pálením žáhy. Michaelu jsme naučili pravidelně jíst a vybírat si zdravé a chutné potraviny, co hned vedlo nejenom k snížení hmotnosti ale také k získaní nové energie. Michaela má teď 20 kg dolu a my se z její proměny hrozně těšíme!

  Zjistit více
 

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

 
 

Konzultací získáte

 • Komplexní diagnostika na lékařsky certifikovaném přístroji ZDARMA
 • Vzorový jídelníček pro kontrolu ideální váhy
 • Osobní doporučení vytvořená na míru
 • Motivaci nezbytnou pro úspěšné hubnutí
Garance spokojenosti
Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!
Více
Dietologické poradny provozujeme v: