Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Dana Šímová


Dana Šímová se věnuje zdravé výživě již přes 25 let.

Dříve působila jako vedoucí stravovacího provozu v Dětské ozdravovně v Novém Jičíně, jako vedoucí dietní setra v Thomayerově nemocnici a na zákaznických infolinkách v oblasti racionální výživy, zdravého životního stylu a hubnutí. Také se podílela na různých akcích zaměřených především na civilizační nemoci a obezitu dospělých i dětí.

Velmi ji zaujal koncept Světa zdraví, který je unikátní a je postaven na Komplexní nutriční typologii. Proto se v roce 2011 stala certifikovaným pracovníkem a začala ve Světě zdraví na pražské pobočce sama pomáhat lidem. Na práci se jí líbí, že se může opřít nejen o své osobní zkušenosti, ale i o nové medicínské trendy, které ve Světě zdraví odborně zaštiťuje lékařská rada.

Vzdělání

  • 2011 - certifikovaný poradce Světa zdraví
  • 2001 - London School of Public Relations
  • 1995 - Institut pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví v Brně - pomaturitní specializační studium v oboru dietní sestra v úseku práce poruchy výživy a výměny látek - studium ukončeno specializačními zkouškami
  • 1994 - Institut pro další vzdělávání pracovníků ve zdravotnictví v Brně - příprava zdravotnických pracovníků pro speciální úseky činnosti a funkce v úseku práce v organizaci řízení stravovacích provozů - studium ukončeno zpracováním a obhajobou závěrečné písemné práce
  • 1984 - Střední zdravotnická škola v Brně, obor dietní sestra

Jak Vám s hubnutím pomůžeme my? poradce
Naši výživoví poradci pracují podle Komplexní nutriční typologie. Jedná se o metodu, kterou vyvinuli přední odborníci na stravování v čele s RNDr. Petrem Fořtem, Csc.

Na základě komplexní diagnostiky vašeho těla zjistíme váš metabolický typ. Poradíme vám, jak se máte správně stravovat.

Získáte vzorový jídelníček a seznam potravin, které jsou pro vaše tělo vhodné a kterých byste se měli vyvarovat.
 
 

Související články

 

22 dietních tipů do vaší kuchyně!

book
Stáhnout e-knihu zdarma arrow

Pusťte se do hubnutí s námi!

Unikátní metoda hubnutí!

Zjistěte více o metodě, která funguje.

Jaká bude cena?

Cena vstupní konzultace je pouhých 200 Kč.

Kde nás najdete?

Máme 57 poboček po celé ČR.
Podívejte se na seznam.

Jak jsme pomohli ostatním?

Podívejte se na příběhy našich klientů.

Dietologické poradny provozujeme v: