Odesláním formuláře udělujete společnosti SUNKINS a. s., se sídlem Americká 17, Praha 2, 120 00, IČ 27862267, DIČ CZ27862267, souhlas se zpracováním, shromažďováním a uchováváním osobních údajů, které ji poskytuji.

Tato data jsou poskytována primárně za účelem přípravy nabídky služeb pro klienta. Některé poskytnuté údaje uvedené v žádosti mohou mít povahu osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Klient souhlasí s šířením obchodních sdělení elektronickou formou (§7, 480/2004 Sb.). Souhlas klient poskytuje na dobu neurčitou. Zpracováním osobních údajů klienta může společnost SUNKINS a.s. pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Klient tímto zároveň výslovně souhlasí s tím, že společnost SUNKINS a.s. je oprávněna předat osobní údaje klienta poskytovali poptávané služby a že je po společnost SUNKINS a.s. oprávněna předat osobní údaje klienta jinému subjektu na základě smlouvy mezi třetí osobou a společností SUNKINS a.s.

Klient může kdykoliv písemně požádat o odstranění svých osobních údajů z databáze společnosti SUNKINS a.s., ta si poté ponechá pouze ty údaje, které jsou nezbytné ke správě existujících smluvních vztahů, sjednaných jejím prostřednictvím.

Odmítnutí odpovědnosti: Výsledky klientů jsou zcela individuální a jsou závislé na mnoha faktorech jako je např. zdravotní stav klienta, dodržování předepsaného režimu, pohybová aktivita apod. Výsledky jednotlivých klientů mohou být odlišné.

Hubnutí podle komplexní nutriční typologie.

Unikátní metoda hubnutí na českém trhu s trvalými výsledky.

Objednejte se na úvodní konzultaci za akčních 200 Kč a získejte:

  • Měření tuků, svalů a vody v těle
    na profesionálním přístroji TANITA.
  • 60 minut s výživovým poradcem,
    který vám poradí, jak se cítit lépe.
  • Vzorový jídelníček
    a osobní doporučení na míru.

Cena za konzultaci 200 Kč

249 156 Kg
tolik zhubli všichni naši klienti
62 505 klientů
kterým jsme pomohli
57 poboček
po celé ČR - vyberte si tu nejbližší

Hubnutí pod dohledem odborníků

RNDr. Petr Fořt, Csc

RNDr. Petr Fořt, Csc.

RNDr. Petr Fořt, Csc. je jedním z nejzkušenějších a nejuznávanějších výživových poradců v ČR. Je autorem více než 20 knih o hubnutí a má za sebou více jak 20letou praxi v oboru. Je zakladatelem inovativní metody komplexní nutriční typologie, kterou ve Světě zdraví neustále vyvíjí. Tento ucelený systém hubnutí, který umožňuje dlouhodobé a zdravé hubnutí bez jo-jo efektu, využívají všichni naši výživoví poradci.

MUDr. Ondřej Nývlt

MUDr. Ondřej Nývlt

MUDr. Ondřej Nývlt je předseda Lékařské rady a dříve pracoval v IKEM na kardiochirugii. Prošel si několikaletou prací pro farmaceutickou firmu Merck Sharp & Dohme. Nyní se věnuje vzdělávání specialistů Světa zdraví. Jeho úkolem je spojovat poznatky moderní medicíny s výživovým poradenstvím. Jako lekář je přesvědčen, že výživa je skutečným klíčem ke zdraví.

Napsali o nás:

Napsali o nás

Co je komplexní nutriční typologie

Komplexní nutriční typologie je unikátní přístup ke stravování, který s sebou přináší trvalé a zdravé hubnutí bez jojo efektu. Je vhodná i pro ty, kteří se snaží zdravě přibrat. Její síla spočívá ve správném kombinování vědeckých poznatků západní medicíny s filozofií tradiční čínské i indické medicíny. Na základě těchto zásad určí výživový poradce přesný typ vašeho metabolismu a sestaví pro vás ideální výživový plán.

Podrobnější informace o komplexní nutriční typologii.

 

Jak vám pomůžeme?

Díky komplexní diagnostice organismu zjistíme podíl tuků, svalů a vody ve Vašem těle.
Na základě našeho dotazníku určíme, jaký jste metabolický typ.
Odhalíme největší chyby ve vašem jídelníčku a navrhneme konkrétní kroky, jak je napravit!
Vypracujeme pro vás seznam potravin, po kterých snáze zhubnete (příp. přiberete), a těch, které vašemu tělu nevyhovují.

Kdo jsme?

Všechny naše konzultace zajišťuje profesionální dietologická poradna Svět Zdraví. Konzultace probíhají výhradně v certifikovaných, kamenných pobočkách s vyškoleným personálem.

Objednejte si konzultaci na pobočce Svět zdraví

První konzultace za akční cenu 200 Kč.

 

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni,
vrátíme Vám peníze!

Více

Přečtěte si úspěšné příběhy našich klientů

Aleš Petruželka

Aleš - Za prvních 14 dní ubylo 5 kilo

Za prvních 14 dní, mávnutím proutku, ubylo 5 kilo. Jedl jsem jako mlejn a kila padala a padala. A padají dodnes. Netušil jsem, že jenom změna jídelníčku se mnou udělá takovou „paseku". Celý příběh

Edita Fišerová

Edita - Místo plánovaných 6 kg zhubla 8.5 kg

Nakonec jsem během 3 měsíců místo plánovaných 6 kg zhubla 8.5 kg. Cítím se skvěle, zvýšilo se mi sebevědomí a jedu dál. Mým cílem je zbavit se zbytku tuku a zapracovat více na své postavě. Celý příběh

Dietologické poradny provozujeme v: